Szkolenia

Lubimy dzielić się wiedzą z innymi

Dla wszystkich, którzy chcą poznać tajniki profesjonalnej renowacji skór, stworzyliśmy cykl szkoleń obejmujący zagadnienia teoretyczne oraz praktyczną naukę regeneracji.

Nasze szkolenia przygotowuje i prowadzi doświadczony specjalista z zakresu odnawiania skór samochodowych i meblowych.

Szkolenia z renowacji skórzanej tapicerki

Koszt szkolenia

W cenie szkolenia otrzymasz nieograniczony dostęp do wody, kawy, herbaty oraz jeden ciepły posiłek w porze obiadowej. Nie zapewniamy noclegów.

Termin szkoleń

Każdy termin szkolenia ustalamy z uczestnikiem indywidualnie, aby móc dopasować dni i godziny szkoleń idealnie do Twoich potrzeb.

Ilość uczestników

Prowadzimy szkolenia indywidualne i grupowe. W grupie znajdują się maksymalnie 3 osoby – masz więc pewność, że nasz cykl szkoleń będzie efektywny i skuteczny.

Czas trwania

Czas trwania szkolenia to 24 godziny. Prowadzimy je w cyklu trzydniowym, po 8 godzin dziennie.

Część teoretyczna

W teoretycznej części szkolenia dowiesz się, jakie są rodzaje i charakterystyka poszczególnych skór, na czym polega ich czyszczenie i impregnacja.

Zaprezentujemy także produkty przeznaczone do renowacji i czyszczenia skór naturalnych oraz nauczymy Cię, jakie są metody nakładania farby, zarówno ręczne, jak i mechaniczne.

Kursy z czyszczenia skóry naturalnej
Szkolenie z naprawy skór

Część praktyczna

W części praktycznej nauczysz się, jak przygotować powierzchnię skóry, jak ją czyścić, usuwać przebarwienia, wypełniać ubytki i szlifować.

Pokażemy Ci, jak malować skóry metodą natryskową (z pomocą farby i lakieru wykończeniowego) oraz jak dobierać i mieszać kolory.

Dlaczego my?

Przewagą naszego szkolenia jest ogromne doświadczenie w branży. Za nami setki godzin szkoleniowych oraz tysiące godzin pracy podczas realizacji projektów. O skórach wiemy wszystko!

W 100% profesjonalne szkolenie

Jeśli zdecydujesz się na nasze warsztaty z renowacji skór, możesz mieć pewność, że uczyć Cię będzie prawdziwy ekspert w zakresie odnawiania skórzanej tapicerki, z wieloletnim doświadczeniem.

Indywidualne podejście

Nasze kursy prowadzimy indywidualnie lub w maksymalnie 3-osobowych grupach. To gwarancja, że otrzymasz komplet niezbędnej wiedzy i nauczysz się stosować ją w praktyce.

Wszystkie niezbędne narzędzia i materiały szkoleniowe

W trakcie szkolenia zapewniamy niezbędne narzędzia, w tym produkty do renowacji oraz materiały szkoleniowe.

Certyfikat

Po zakończeniu cyklu szkoleń otrzymasz certyfikat, który potwierdzi Twoje nowe umiejętności w zakresie naprawy i czyszczenia skór.

Komfortowe warunki i miła atmosfera

W przyjemnej, motywującej atmosferze łatwiej się uczyć! Dobrze o tym wiemy, dlatego gwarantujemy Ci komfortowe warunki oraz miłe towarzystwo w trakcie całego szkolenia.

Walizka serwisanta

Po zakończonym szkoleniu otrzymasz od nas walizkę serwisanta, składającą się z zestawu niezbędnych narzędzi i środków, które są obowiązkowym elementem wyposażenia każdego serwisanta skóry.